Вміє Осінь малювати…

Дата: 13.11.2018 20:40

У п'ятницю, 9 листопада,  у  Горбачівському НВК І-ІІ ступенів було проведено  свято осені. Цьому передувала велика організаційна підготовка. Учні 4 класу готували  костюми, декорації, пісні, вірші, малювали стінгазети. На свято запросили своїх батьків, вчителів і друзів.

Всі приготування виправдали сподівання учасників, бо свято вдалося на славу. Всім було дуже цікаво і весело. Учні школи порадували присутніх цікавою конкурсною і концертною програмою.
         Всі присутні отримали великий заряд позитивних емоцій і сфотографувалися на пам'ять про цей день.

Виховний захід підготували і провели учні та класний керівник 4 класу Калакуняк Лілія Михайлівна