Відділ соціальної роботи інформує!

Дата: 25.10.2018 20:54

Відділ соціальної роботи інформує!

Для оформлення допомоги  «При народженні дитини  вперше» необхідно подати  наступні  документи:

1. Заява  про призначення  усіх видів соціальної  допомоги, компенсацій та пільг.

2. Ксерокопія паспорта та ідентифікаційного номера.

3. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини (з собою мати оригінал).

4. Відкрити рахунок у банку на соціальні виплати (Копія рахунку).

Якщо на день подачі, відсутній один із переліку документів, то на донесення надається місяць.

Для  оформлення  «Державної соціальної допомоги », «Допомоги  одинокій  матері»,  «Тимчасової державної допомоги дітям» необхідно подати наступні  документи:

1.  Заява  про призначення  усіх видів соціальної  допомоги, компенсацій та пільг.

2. Декларація про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги (затверджена  наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 22 липня 2003 року № 204).

3.  Довідка про склад сім’ї.

4.  Довідка про земельну ділянку.

5. Довідка з місця навчання, якщо дитина ходить у  школу чи навчається  в будь-якому іншому навчальному закладі.

6. Довідка про доходи за останні півроку перед місяцем звернення.

7. Якщо є дорослі діти, то довідку про доходи з місця навчання.

8. Якщо один із батьків із іншого району,  то довідка з соціального захисту, що не знаходиться  на обліку.

9. Якщо сім’я багатодітна, то довідку з Львівобеленерго та Львівгазу чи користуються пільгами.

10. Якщо розлучені, то довідку з Юстиції чи сплачує чоловік  аліменти.

11. Одинокій матері на кожну дитину  додаток  ст.№135

12. Відкрити рахунок у банку на соціальні виплати (Копія рахунку).

13. Ксерокопія паспорта та ідентифікаційного номера.

Для оформлення  допомоги «Компенсація  фізичній особі,  яка надає соціальні послуги (догляд за інвалідами І, ІІ, ІІІ групи,  або особою,  яка досягла 80 річного віку) необхідно подати наступні документи:

1.  Заява  про призначення  усіх видів соціальної  допомоги, компенсацій та пільг.

3.  Довідка про склад сім’ї на особу, яка  буде доглядати.

4. Довідка про склад сім’ї на особу,  яку  будуть  доглядати.

5. Ксерокопії  паспортів та ідентифікаційних номерів .

6. Відкрити рахунок у банку на соціальні виплати на особу яка доглядає (Копія рахунку)

7. Копію трудової книжки того, хто має доглядати (людина не має працювати).

8. Дві довідки з лікарні  ЛКК, якщо це не інвалід І групи.

9. Якщо інвалід І групи, то довідку  МСЕК.

10. Довідка з центру зайнятості.

11. Дві заяви згоди на догляд.

Для оформлення допомоги «За психічно хворим» необхідно подати наступні документи:

2. Декларація про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги.

3. Довідка про склад сім’ї.

4. Довідка про земельну ділянку.

5. Довідка про доходи за останні півроку перед місяцем звернення.

6. Ксерокопії  паспортів та ідентифікаційних номерів .

7. Відкрити рахунок у банку на соціальні виплати на особу яка доглядає.

8. Копію трудової книжки того, хто має доглядати ( людина  не має працювати  і проживати разом із інвалідом).

9. Висновок  медичної  комісії  з Психлікарні.(ЛКК)

10. Відкрити рахунок у банку на соціальні виплати на особу яка доглядає.

Для оформлення допомоги «На дітей, над якими  встановлено опіку  чи  піклування» необхідно подати наступні документи:

2. Довідка про склад сім’ї.

3. Довідка з місця навчання дітей.

4. Якщо батьки живі  (позбавлені  батьківських прав)  довідку з юстиції.

5. Довідка із служби , що це статусні діти.

6. Відкрити рахунок у банку на соціальні виплати.

Для оформлення допомоги «У зв’язку з вагітністю та пологами» необхідно подати наступні документи:

2. Ксерокопія  паспорта  та ідентифікаційного номера.

3. Довідка про вагітність та пологи  з лікарні.

4. Довідка з центру зайнятості.

5.  Якщо навчається і не отримує  стипендію, то довідка з навчання.

6. Якщо навчається і отримує стипендію, то не можна подавати  на допомогу.

Для призначення житлової субсидії громадянин, який звертається за її призначенням, подає:

1. Заява

2. Декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії