«Низький уклін Вам, любі Вчителі»

Дата: 17.10.2018 11:46

Прекрасної осені в кожну школу приходить учительське свято. Саме  тому  05.10.2018 р. в Горбачівськоу  НВК І- ІІ ступенів  пройшов  святковий  концерт  «Низький  уклін  Вам, любі  вчителі» ,  який підготували учні 9 класу разом  з класним  керівником    Маруняк Оксаною  Володимирівною.

Щирі слова привітань, милозвучне виконання пісень, жартівливо зображене життя сучасного вчителя – все це подарувало сіячам мудрого, доброго й вічного, багато позитивних емоцій, сміху і сліз радості.

Також,  напередодні,  учні з великою радістю та любов’ю виготовляли вітальні листівки, які подарували вчителям.

До професії вчителя з повагою ставляться в усі часи. Мабуть, тому, що вчитель – це не просто високоосвічена людина, а насамперед той, хто вміє передати свої знання іншим, пояснити незрозуміле, знайти ключ до здібностей кожного учня.

Метою заходу було привітати педагогів із професійним святом, подякувати їм за їх невтомну працю, створити гарний настрій.