Дата: 11.10.2018 21:04

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня  2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу  на зайняття посади керівника державного, комунального  закладу  охорони здоров’я», на підставі  рішення Щирецької селищної ради від 4 вересня 2018 року №615 «Про затвердження передавального акта  Комунальної установи «Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини» Щирецької селищної ради та Статуту Комунального некомерційного  підприємства «Амбулаторія загальної практики -сімейної медицини» Щирецької селищної ради  Пустомитівського району Львівської області», оголошуємо про початок формування конкурсної комісії з  проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства  «Амбулаторія  загальної практики - сімейної медицини » Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області.

З метою забезпечення прозорості та відкритості  прийняття рішення щодо призначення директора, запрошуємо долучитись до проведення конкурсу представників громадськості з питань захисту  інтересів  громадян  у сфері  охорони здоров’я та /або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови  реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу). Членом конкурсної  комісії не може бути особа, щодо  якої є документально підтверджена інформація про :

• наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не  погашена або не знята в установленому законом порядку;
  • накладання адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання  відповідним рішенням  суду законної сили ;
  • наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо  кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Щирецької селищної ради в період з моменту оприлюднення оголошення до проведення  наступної сесії Щирецької селищної ради у письмовій формі за адресою смт Щирець пл. Ринок,8 Довідки за тел. 67105.